top of page

1 września - dziś rozpoczyna się nowy rok szkolny, a kończy czas wakacyjnej przerwy

Mamy nadzieję, że podczas wakacji przeżyliście niezapomniane chwile, odwiedziliście nowe miejsca, a przede wszystkim udało się Wam wypocząć oraz nabrać sił do dalszej pracy i nauki w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Witamy Wszystkich w naszej szkolnej rzeczywistości, szczególnie serdecznie witamy uczniów klas pierwszych. Mamy nadzieję że szybko nawiążecie nowe znajomości i przystosujecie się do szkolnych zasad, pomogą wam w tym Państwo Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz starsi koledzy.

Co u nas po wakacjach? Cały czas pracujemy nad tym aby zapewnić Wam jak najlepsze warunki do nauki, aktualnie trwa przebudowa boiska wielofunkcyjnego. Proszę całą społeczność szkolną o rozwagę, podczas poruszania się przy placu remontu.

Odnowiliśmy również pracownię nr 2 – urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, która stała się bardziej nowoczesna. Jesteśmy przekonani, że zajęcia tam będą przyjemnością.


Życzymy Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom szkoły, Rodzicom i Wam, drodzy Uczniowie, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym.


Wszystkiego dobrego na te 10 miesięcy :) Zaczynamy!list 20222023
.pdf
Pobierz PDF • 631KB

listministraedukacjiinaukinarozpoczecieroku20222023
.pdf
Pobierz PDF • 250KB

Kommentare


bottom of page