top of page

A TERAZ OGŁASZAMY: ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ WAKACJE!!!

Dziękujemy wszystkim Państwu za bycie z nami w roku szkolnym 2017/18. Dziś szkołę żegnamy na dwa miesiące. Idziemy cieszyć się wolnością i odpoczynkiem. Wszystkim życzymy  bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Takimi słowami pożegnała się z  gośćmi, nauczycielami pracownikami szkoły i uczniami zgromadzonymi na sali gimnastycznej prowadząca uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Na uroczystość przybyli: ksiądz proboszcz parafii Winnica Zbigniew Paweł Maciejewski, Kierownik Terenowego Oddziału KRUS – pani Teresa Gąsiorowska, Prezes Oddziału Powiatowego ZNP pani  Maria Korbal, Przewodnicząca NSZZ  Solidarność Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej p. Jolanta Siejbik, przewodniczącą Rady Rodziców pani Ewa Jaworska i rodzice uczniów. List przysłał minister środowiska Henryk Kowalczyk i burmistrz Pułtuska pani Dorota Subda. Goście wysłuchali podsumowania  pracy w  roku szkolnym 2017/2018 i podziękowań pani dyrektor Ewy Leszczyńskiej skierowanych do nauczycieli, rodziców, uczniów, pracowników i przyjaciół szkoły. Byli świadkami odbierania przez uczniów licznych nagród i stypendiów, sami również skierowali do zgromadzonych miłe słowa. Po uroczystym spotkaniu całej społeczności szkoły uczniowie i wychowawcy udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa, a potem wszyscy wyruszyli na wakacje.


Comments


bottom of page