top of page

Dzień Dziecka

W środę 29 maja 2013 r. na terenie Zespołu Szkół w Golądkowie odbył się kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci otrzymały kupony, które uprawniały do bezpłatnego korzystania z wielu przygotowanych atrakcji.

W tym roku tematem przewodnim festynu było aktywne spędzanie czasu. Dla dzieci zaplanowano szereg atrakcyjnych konkurencji sportowych oraz konkursów. Każdy uczestnik zabawy otrzymał upominek. W trakcie imprezy odbyły się także pokazy tańca i sztuk walki. Podczas festynu można było również rozegrać mecz w badmintona oraz tenisa stołowego. Udział w tego typu imprezach doskonale wpisuje się w golądkowską wizję promowania zdrowego trybu życia. Na najmłodszych czekały również konkursy plastyczne których tematem przewodnim był „Mój wymarzony dzień dziecka”. Różnobarwne rysunki nagradzane były niespodziankami.

W przerwie pomiędzy grami i zabawami można było posilić się specjałami z grilla. Na placu manewrowym czekały konkursy motoryzacyjne oraz rowerowe. Kule wodne, trampoliny, przejażdżki bryczką, pokaz jazdy konnej wywołały bezcenny uśmiech na twarzach wszystkich milusińskich.


8
10
12
15
22
24
bottom of page