top of page

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Golądkowie

Gimnazjaliści zainteresowani podjęciem nauki w Zespole Szkół w Golądkowie oraz ich opiekunowie licznie odwiedzili szkołę podczas Dnia Otwartego zorganizowanego 26.04 br.

Wydarzenie uświetnili swoją obecnością: Henryk Kowalczyk Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i Tadeusz Nalewajk Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zgromadzonych powitał gospodarz obiektu – dyrektor Krzysztof Nuszkiewicz. Zaproszeni goście nie szczędzili słów uznania i gratulacji kierowanych pod adresem dyrektora, rady pedagogicznej i uczniów golądkowskiej szkoły. Po części oficjalnej młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, prezentowaną na specjalnie przygotowanych stoiskach informacyjnych promujących poszczególne zawody, w których szkoła kształci.

W programie przewidziano również pokaz sztuki jeździeckiej, degustację produktów wytwarzanych w szkolnej pracowni gastronomicznej  oraz lekcję otwartą w Technikum kształcącym w zawodzie  technik żywienia i usług gastronomicznych.

Atrakcją Dnia Otwartego była prezentacja nowego nabytku Zespołu Szkół w Golądkowie – supernowoczesnego ciągnika marki New Holland T 7.250 wartego blisko pół miliona złotych.


Dzien_otwarty_20131

ความคิดเห็น


bottom of page