top of page

DZIEŃ SPORTU – DZIEŃ DZIECKA W GOLĄDKOWIE

Sport to zdrowie! Nie tylko wpływa pozytywnie na kondycję fizyczną, ale i kształtuje charakter. Nawet osoby, które jedynie obserwują zmagania sportowców mają frajdę. Światowy Dzień Sportu to dobra okazja, by podkreślić znaczenie sportu w dzisiejszym świecie. Dnia 02.01.2017 roku w ZSCKR w Golądkowie odbył się Dzień Sportu i Dzień Dziecka.

Atrakcją dla naszych uczniów były następujące konkurencje sportowe: -piłka nożna chłopców i dziewcząt -skakanka drużynowa -lina -hula hop -skakanka na czas -siłacz

Największym zainteresowaniem cieszyły się zawody „Siłacz”, w której również wzięli udział przedstawiciele z Rady Pedagogicznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim wychowawcom, którzy zmotywowali uczniów do udziału w konkurencjach sportowych. Osobami odpowiedzialnymi za organizacje uroczystości byli: Piotr Dzierżanowski i Magdalena Stępniewska .Dziękujemy dyrekcji za ufundowane nagród, a także osobom wspomagającym: G. Szczypińskiemu , T. Antczakowi , P. Pieńkoszowi, M. Stańczakowi za pomoc w organizacji technicznej.

Magdalena Stępniewska


IMG_7998

Comments


bottom of page