top of page

Kolejny Sukces dla Zespołu Szkół w Golądkowie!!! Nagroda w konkursie pod hasłem ,,Młodzieżowe Przesł

12 października 2018 r. w galerii Porczyńskich na placu bankowym w Warszawie odbyła się gala z okazji 25 lecia powołania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród na etapie wojewódzkim w konkursie pt.: Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne Dla Przyszłości

Uczniowie Zespołu Szkół w Golądkowie z klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej w składzie: Kuba Marczak, Marcin Zadruski, Kamil Falkowski, Albert Dąbrowski i Piotr Lachowski wraz z opiekunem Pawłem Pieńkoszem, według jury konkursu opracowali najlepsze przesłanie klimatyczne w województwie mazowieckim.

Nagrodę – czek w kwocie 3 000 zł, na ręce Pani Ewy Leszczyńskiej – Dyrektor Zespołu Szkół w Golądkowie, wręczali: Pani Kamila Mokrzycka – zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Warszawie oraz Pan Marek Ryszka – Prezes Zarządu.

Uczniowie zostali zaproszeni do przedstawienia przesłania klimatycznego na etapie krajowym konkursu podczas targów POL-ECO SYSTEMS w Poznaniu, gdzie będą rywalizować z innymi drużynami z całej Polski o jeszcze wyższe nagrody.

Gratulujemy wygranej i trzymajmy kciuki już 24 października w Poznaniu!!!


bottom of page