top of page

Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet - zachęcamy do udziału

Drodzy uczniowie! - serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

W jaki sposób jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć wartą kilkaset złotych kartę podarunkową na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!


Taką niespodziankę przygotował dla kobiet portal Dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do zdobycia jest 6 kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroki wybór kobiecych produktów premium: zaczynając od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w Polsce, w duchu zero waste, z dbałością o najmniejszy detal.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!Comments


bottom of page