top of page

Podaruj uśmiech pod choinkę i włącz się w świąteczną akcję - ,, Paczuszka dla maluszka''

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r. zawsze w świątecznej atmosferze zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna ,, paczuszkowa bombka", którą można wziąć samemu z pięknie udekorowanej na szkolnym korytarzu choinki. Żeby jednak taką bombkę wziąć należy zostawić pod choinką przyniesiony przez siebie skompletowany prezent dla maluszka.

Koordynatorem akcji, w którą w tym roku zaangażowała się również nasza szkoła, jest pani Anna Jałmużna, a wspomagającymi zbiórkę - wolontariat szkolny. Pod choinką można zostawić artykuły chemiczne, słodycze, ubranka, kosmetyki, papier ksero. Wszystkie zebrane prezenty koordynator zbiórki przekaże do wybranej placówki pomocowej. Można je już przynosić, zbiorka potrwa do świąt Bożego Narodzenia.

Do udziału w akcji zapraszamy WSZYSTKICH - całą społeczność szkolną. Razem możemy zrobić coś dobrego dla tych, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia i pomocy. Za każdy przyniesiony dar z całego serca DZIĘKUJEMY.

Z myślą, że DOBRO WRACA życzymy, żeby czas przed świętami i święta Bożego Narodzenia były dla wszystkich czasem radości i nadziei.Comments


bottom of page