top of page

Rok szkolny 2021/22 uważamy za rozpoczęty!

9.00 – pierwszy dzwonek


Wszystko dopięte na ostatni guzik! Aby rok szkolny się zaczął :), już na kilka tygodni przed sztab osób musi sporo się nagłówkować, by wszystko było dobrze. Robimy wszystko w trosce o Was, abyście mogli bezpiecznie wrócić do szkoły po długiej przerwie. Z dbałością o każdy szczegół myślimy o Was!

Mamy nadzieję, że to będzie dobry rok – taki, w którym zdobędziecie wiedzy i umiejętności ile się da. Już od początku ruszamy pełną parą. Pamiętajcie, aby się starać jak najlepiej, wzorowo przejść przez te 10 miesięcy. Witamy Pierwszoklasistów, cieszymy się że dołączyliście do naszej szkolnej społeczności.


Jednocześnie przypominamy o reżimie sanitarnym, który obowiązuje nas wszystkich: DEZYNFEJACJA, MASECZKA i DYSTANS – to naprawdę mało, a dzięki temu możemy uniknąć choroby, SARS-CoV 2 - COVID-19.


Prosimy Was: noście maseczki, dezynfekujcie ręce, zachowujcie dystans (szczególnie stołówka, korytarze, wejścia do szkoły, toalety, internat). Pamiętajcie, aby stosować się do tych zasad.


Zachowajcie zdrowy rozsądek – to nic nie kosztuje!


W szkole – naprzeciwko głównego wejścia znajduje się tablica informacyjna z wytycznymi MEiN, MZ i GIS jakie nas obowiązują, warto się z nimi zapoznać! Mamy też, Wirtualną Gazetkę Szkolną – na której umieszczamy zdjęcia oraz bieżące informacje.

Dyrekcja, kierownicy, psycholog, pedagog, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy: biblioteki, administracji i obsługi, internatu w razie pytań, służą Wam pomocą. We wszystkim, zawsze Wam pomożemy i doradzimy. U nas działa również szkolna skrzynka zaufania: skrzynka@zsgoladkowo.eu, gdzie w razie potrzeby możecie również napisać o usterkach, wadach i problemach związanych z życiem szkolnym.

Poza tym nic się nie zmieniło! Warto być WZOROWYM GOLĄDKOWIAKIEM, przypominamy że dwie grupy naszych uczniów uczestniczą jeszcze w wyjazdach – Grecja i Poronin, jeszcze ładują baterie, aby dobrze zacząć nowy rok szkolny. Zachęcamy do czynnego udziału w życiu szkolnym: konkursy, olimpiady, frekwencja, zachowanie – to wszystko, może przyczynić się, do skorzystania z wyjazdów integracyjnych, wycieczek, staży zawodowych, nie tylko w Polsce, ale i za granicami naszego kraju.Witamy! Zaczynamy, czas-start! :)


bottom of page