top of page

Spartakiada sportowa w płońsku

W dniu 19 września 2014 roku Zespół Szkół  Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie uczestniczył w spartakiadzie sportowej  pod hasłem: W zdrowym ciele zdrowy duch! Impreza ta miała miejsce w SP nr 3 w Płońsku. Szkołę reprezentowali  nauczyciele: Irena Fabisiak, Beata Zielińska-Dąbrowska, Łukasz Żychowski, Paweł Pieńkosz i Marek Grochowski oraz młodzież z klas Technik Hodowca Koni, Technik Weterynarii i  Technik Usług Gastronomicznych. Naszym celem była promocja szkoły i zapoznanie z bardzo interesującymi kierunkami kształcenia.  Oficjalnego rozpoczęcia i zakończenia imprezy dokonała Teodozja Gorlewska, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3.

Stowarzyszenie EkoGolądkowo przygotowało dla uczestników imprezy degustację produktów wytwarzanych w szkolnej pracowni gastronomicznej m.in. chleba golądkowskiego na zakwasie, smalcu, miodu z mniszka oraz ekologicznych twarożków smakowych, ciasteczek zbożowych i podpiwku. Zainteresowane osoby mogły uzyskać wyczerpujące informacje na temat oferty edukacyjnej szkoły. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nasze szkolne konie: Koaruś i Polisa, na których dzieci mogły odbyć bezpłatną jazdę konną pod okiem trenera jazdy konnej Łukasza Żychowskiego.

W ramach podziękowania za udział i pomoc przy zorganizowaniu imprezy nasza szkoła dostała dyplom z podziękowaniami od Pani dyrektor Teodozji Gorlewskiej.

Beata Zielińska-Dąbrowska


image008

Comments


bottom of page