top of page

Spotkanie z Policją

Zawód czy powołanie? Na takie pytanie szukali odpowiedzi uczniowie uczestniczący w spotkaniu z przedstawicielami KPP w Pułtusku, które odbyła się 24 listopada w naszej szkole. Do szkoły w tym dniu przybyło wielu policjantów z Naczelnikiem Wydziału Prewencji asp. szt. Rafałem Kwiatkowskim na czele, których w imieniu zgromadzonych na sali uczniów powitała pani dyrektor, a potem krótkim występem powitały szkolne cheerleaderki.

Policjanci, przygotowali stanowiska prezentując różnorodny sprzęt, jakim posługują się w swojej pracy i ciekawie o nim opowiadali. Uczniowie, podzieleni na kilka grup podchodzili do kolejnych stanowisk poszerzając przy każdym z nich wiedzę o pracy policji.

W trakcie spotkania z funkcjonariuszami nie tylko słuchali opowiadań o ich pracy ale też mogli wykonywać ćwiczenia sprawnościowe, oglądali broń i sprzęt policyjny. Przypominane im też były zasady bezpieczeństwa, które powinny obowiązywać na co dzień. Spotkanie było bardzo ciekawe, zakończyło się wzajemnymi podziękowaniami i zapewnieniem o dalszej współpracy.

https://drive.google.com/drive/folders/1PqHu1jIYyS_WzW1W7lpxrouVqRB_gjXS?usp=sharing

Comments


bottom of page