top of page

Grecja 1 - Staż zawodowy rozpoczęty…

6 września grupa młodzieży z naszej szkoły wyruszyła do Grecji na staż zawodowy w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ - sektor kształcenie i szkolenia zawodowe.


Celem głównym projektu jest zaktywizowanie zawodowe oraz nabycie umiejętności i doświadczenia umożliwiającego pracę w zawodach w których kształci nasza szkoła. W tym roku na staż pojechali uczniowie z technikum kształcącego w zawodzie – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik architektury krajobrazu.


Staż potrwa dwa tygodnie. Mamy nadzieję, że oprócz nowych doświadczeń zawodowych nasi uczniowie przywiozą piękne wspomnienia.


Opiekunami grupy są P. Ewelina Frączkowska – Khadhraoui i P. Paweł Pieńkosz.


Comments


bottom of page