top of page

Tydzień Dziecka

Zakończyliśmy cykl spotkań z uczniami klas I-III szkoły podstawowej i grup przedszkolnych, których zaprosiliśmy   na zajęcia w ramach zorganizowanego w naszej szkole Tygodnia Dziecka.  Odwiedziły nas dzieci z Winnicy, Pułtuska i Niestępowa. Pod czujnym okiem pań profesor E. Żychowskiej i Doroty Szymczuk, pań dyrektor Ewy Leszczyńskiej i  Anny Kwiatkowskiej  oraz panów Łukasza Żychowskiego Marka Stańczaka i miłych uczniów ze wszystkich klas TŻiUG, nasi mali goście spędzali czas w Golądkowie. Codziennie odwiedzały nas trzy grupy, z których jedna piekła ciasteczka, druga uczyła się pięknie nakrywać do stołu i składała serwetki do posiłku, a trzecia jeździła konno i oglądała nasz sprzęt rolniczy. Zajęcia w każdej grupie trwały około godziny. Grupy się wymieniały tak, by w efekcie wszyscy mieli możliwość  pojeździć konno, a potem wykonać zadania w pracowni obsługi gości i w pracowni gastronomicznej. Zajęcia kończyły się wspólnym obiadem.   Mamy nadzieję, że  gościom podobały się spotkania w naszej szkole.


IMG_7824

Comments


bottom of page