top of page

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie 1 września br. o godz. 9.00 w murach Zespołu Szkół w Golądkowie zabrzmiał pierwszy po wakacjach szkolny dzwonek, oznajmiający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017, uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą.

Na dobry początek, tak jak to bywa w zwyczaju, został wprowadzony sztandar oraz odśpiewany hymn szkoły, po czym głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Leszczyńska. Serdecznie przywitała przybyłych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Wypoczęci, pełni wakacyjnych wrażeń uczniowie wraz z wychowawcami powitali nowy rok szkolny.

Smutek po letnim wypoczynku osłodziły niespodzianki, które dyrekcja przygotowała dla młodzieży, jedną z nich był gruntowny remont pierwszego piętra, odnowione zostały wszystkie pracownie, pokój nauczycielski, toalety, pomieszczenie psychologa szkolnego oraz kierownika PNZ. Na parterze szkoły został przygotowany kącik Jadwigi Dziubińskiej patronki szkoły.

W nowym roku szkolnym pani dyrektor życzyła uczniom sukcesów w nauce, rodzicom zadowolenia ze swoich pociech, a pracownikom wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej. Z życzeniami dobrej, owocnej pracy w roku szkolnym 2016/2017 zakończyła się część oficjalna, po czym uczniowie udali się do swoich pracowni na spotkania z wychowawcami.


image009

Comments


bottom of page