top of page

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I DZIEŃ ZADUSZNY W NASZEJ SZKOLE

Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas, kiedy odżywają wspomnienia o tych, którzy odeszli, o naszych najbliższych zmarłych. W tych dniach zapalamy znicze pamięci na ich grobach – dowód naszej miłości, przyjaźni i dobrych wspomnień. Jest to święto głębokiej zadumy nad przemijaniem życia, czas refleksji nad sensem ludzkiego życia. W związku z tym uczniowie naszej szkoły: Aneta Mańkowska, Adam Rej, Emilia Rej, Kamil Kozłowski, Mateusz Szczypiński, Dominika Talarek, Ilona Budyta, Szymon Rulka, Dominika Talarek, Aleksandra Łysik, Adam Wilga, Wiktoria Chrzanowska, Wiktoria Walczak, Aleksandra Chwastowska i Łukasz Barcikowski pod opieką p. Anny Jałmużna przedstawili montaż słowno – muzyczny poświęcony przemijaniu i śmierci. Następnego dnia zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania się w Publicznym Gimnazjum w Winnicy.

Anna Jałmużna


image012

Comments


bottom of page