top of page

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej..

„Jakże nie pisać wiersza, jakże nie płonąć w podzięce” tymi słowami dnia 12.10. 2018r. rozpoczęto akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości uczniowie  w poetycki sposób wyrazili swoją wdzięczność i wyrazy szacunku dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i administracji za ich ciężką pracę, poświęcenie  i trud włożone w nauczanie i wychowanie. Młodzi artyści umilili czas słuchającym ,wykonując również piosenkę o nauczycielu, który pomaga, rozumie i znosi humory uczniów oraz wyśpiewali  szkolne życzenia.  Ich dopełnieniem była też  odpowiednio przygotowana  i przemyślana dekoracja oraz słodki upominek rozdany wszystkim obecnym na uroczystości nauczycielom, pracownikom szkoły i administracji oraz zaproszonym gościom.

Po zakończeniu części artystycznej Pani Wicedyrektor Anna Kwiatkowska podziękowała pedagogom przygotowującym akademię: p. Katarzynie Łebkowskiej, p. Irenie Skowronek, p. Annie Nalewajk, Anecie Szczypińskiej i p. Izabeli Pniewskiej.

Po wysłuchaniu części artystycznej zgromadzeni na akademii udali się do budynku internatu, gdzie wręczono wybranym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły, a wszystkich uczestników uroczystości zaproszono  na poczęstunek.

Katarzyna Łebkowska


Comments


bottom of page