top of page

W Golądkowie zabrzmiał ostatni dzwonek

23 czerwca 2023 r. o godzinie 8.30 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą koncelebrowaną przez proboszcza parafii w Winnicy – ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskigo. Następnie pani dyrektor Ewa Leszczyńska poprosiła o wprowadzenie sztandaru szkoły, co oznaczało, że zaczęła się druga część uroczystości.

To był pracowity rok szkolny dla uczniów, więc nie zabrakło licznych i zasłużonych nagród, oklasków i chwil wzruszeń. Nagrody wręczali wychowawcy, gratulacje składała pani dyrektor i przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Włodarska. Uczniów nagradzano za wysokie wyniki w nauce, za 100% frekwencję w roku szkolnym i za zajęcie najwyższych miejsc w konkursach.

Zakończenie roku szkolnego, to też ostatni dzień w szkole dla uczniów III klasy Branżowej Szkoły pierwszego stopnia. W serdecznych słowach pożegnała ich wychowawczyni pani Barbara Jusińska, a życzenia wszelkiej pomyślności przekazała pani dyrektor.

Miłe wakacyjne myśli skierowane przez prowadzące uroczystość zakończyły ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie całej szkolnej społeczności, następnie wszyscy udali się do klas po swoje świadectwa …i rozpoczęły się wakacje.

Łapcie promienie słońca, ciepły wiatr i zapach kwiatów. Wracajcie do nas zdrowi i wypoczęci po wakacjach :)


listnazakonczenierokuszkolnego20222023akksas4aawzfaksymile
.pdf
Pobierz PDF • 174KB

List MRiRW z okazji zako1456921819
.pdf
Pobierz PDF • 772KB

Comments


bottom of page