top of page

Warsztaty ,,Dekoratorstwa wnętrz” oraz ,,Komunikacji interpersonalnej” realizowane w ram

W dniach 12 i 13 czerwca w szkole odbyły się warsztaty z komunikacji interpersonalnej dla uczniów kształcących się w zawodzie technik weterynarii. Uczniowie dowiedzieli się mi.in. że postawa, ton głosu, sposób trzymania rąk, gesty i mimika wpływają na odbiór przekazywanych przez nich informacji. Uczniowie ćwiczyli sposoby adekwatnej komunikacji i autoprezentacji. Przyswajali pojęcia takie jak przestrzeń osobista, asertywność, role grupowe. Zajęcia odbywały się w formie zabaw i wykładów. Pozwoliło to klasie uczestniczącej w zajęciach lepiej się poznać i zintegrować się ze sobą.

Prawie równocześnie, bo w dniach 13 i 14 czerwca odbyły się warsztaty z dekoratorstwa wnętrz. W tych uczestniczyli uczniowie kształcący się w kierunku technik architektury krajobrazu. Poznawali oni praktyczne metody projektowania wnętrz, triki znanych designerów oraz sekrety pracy z materiałami i tkaninami. Zapoznali się również z zagadnieniami ergonomii wnętrz mieszkalnych, zasadami projektowania kuchni i łazienki oraz bezpieczeństwem wykonywania zadań zawodowych. Dowiedzieli się również o sposobach wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy projektowej.

W trakcie warsztatów powstały piękne prace, które uczniowie zabrali ze sobą do domu, a jedna kompozycja zdobi ścianę w gabinecie Pani Dyrektor.


Comments


bottom of page