top of page

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Od kilku dni ze wszystkich stron słyszymy: 26 czerwca zakończenie roku szkolnego, ale inne niż zwykle… No i rzeczywiście tak było, z pewnością podobnie, jak w wielu innych szkołach.

Tym razem spotkaliśmy się nie na monitorze komputera, a w szkole. Według ustalonego harmonogramu, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, nasi uczniowie po długiej przerwie przyszli odebrać świadectwa. Spotkali się z wychowawcami w sali gimnastycznej, sali konferencyjnej lub w ogrodzie szkolnym. Nie było, jak każdego roku uroczystego spotkania na sali gimnastycznej.

Oprócz świadectw wychowawcy wręczyli młodzieży dyplomy i nagrody podkreślające sukcesy odniesione w już mijającym roku szkolnym. Uczniowie III klasy Branżowej Szkoły I stopnia otrzymali świadectwo ukończenia szkoły – wszystkim gratulujemy. Były zdjęcia i podziękowania.

DYREKTOR SZKOŁY:to był dla wszystkich pracowity rok szkolny, praca online nie zawsze była łatwa, ale mam nadzieję, że w następnym roku szkolnym, będzie jak zwykle: tradycyjnie, w ławkach, z nauczycielami przy tablicach, z kolegami i koleżankami, na korytarzach, w internacie.

Dziękuję WSZYSTKIM: NAUCZYCIELOM, UCZNIOM, RODZICOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY za wspólny trud podjęty w tym niezwykłym roku szkolnym. Dzięki pięknemu, odpowiedzialnemu, (mimo różnych przeciwności) zmierzaniu w jednym kierunku udało nam się szczęśliwie dobrnąć do końca roku szkolnego 2019/20.

Teraz życzę wszystkim pięknych, spokojnych, bezpiecznych wakacji, dużo słonecznych dni, ciekawych przygód oraz spokojnego wypoczynku. Wracajcie zdrowi, uśmiechnięci i zadowoleni – we wrześniu, czekamy na Was.


bottom of page