top of page

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA GOLĄDKOWO – TAŃCZY

Zespół pieśni i tańca „Golądkowo” tańczy również w bieżącym roku szkolnym. Było może trochę trudniej niż zwykle, bo większość stałych tancerzy odeszła wraz z zakończeniem nauki w szkole, ale po nowym naborze próby już się rozpoczęły i każda kolejna daje wiele satysfakcji. Nowi tańczący radzą sobie świetnie. Razem z nimi tańczą nauczyciele: Magdalena Stępniewska i Wiktor Kałużny. Podczas uroczystości z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zorganizowanej w naszej szkole zaprezentowali już swój pierwszy taniec –polonez. Zatańczyli również na wyjeździe pokazowym w Szkole Podstawowej w Błędostowie.

Próby zespołu odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny. Choreografią zajmuje się Anna Chojnacka, tańcząca wcześniej w naszym zespole, a stroną artystyczną pan Sylwester Chojnacki

W roku szkolnym 2018/2019, oprócz wielu nowych tańczących jest nowy opiekun – pani Magdalena Stępniewska.

Zespół jest otwarty na nowych tancerzy, wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunem panią Magdaleną Stępniewską.


Mariusz Pomaski & Arletta Nozykowska (https://fabrykawspomnien.com.pl)Mariusz Pomaski & Arletta Nozykowska (https://fabrykawspomnien.com.pl)Mariusz Pomaski & Arletta Nozykowska (https://fabrykawspomnien.com.pl)


Commentaires


bottom of page