top of page

Anna Ostaszewska po raz drugi stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Dzień niesamowity. Piękne miejsce, piękna sceneria, znamienici goście i wśród wyróżnionych uczennica naszej szkoły Anna Ostaszewska, która po raz drugi otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Świadkami wydarzenia byli rodzice Ani i pani dyrektor Ewa Leszczyńska. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom szkół średnich, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, a także mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w dniu 23 listopada 2018 r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej. Otrzymanie przez Anię stypendium Prezesa Rady Ministrów jest nie tylko wyróżnieniem – to ogromny sukces i powód do dumy dla naszej szkoły. Z pewnością nie byłby możliwy bez udziału wspierających rodziców i nauczycieli oraz wytrwałości pracowitości Ani. Serdeczne gratulacje dla Ani, Jej rodziców i nauczycieli.

Comments


bottom of page