top of page

Dzień Otwarty

W sobotę, 20 kwietnia mury Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie licznie odwiedzili uczniowie szkół podstawowych zainteresowani kontynuowaniem nauki z naszej szkole.

Dzień otwarty był okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną na nadchodzący rok szkolny oraz bazą dydaktyczną szkoły. Na odwiedzających czekało kilka atrakcyjnych punktów programu, min: wystawa ciągników rolniczych, pokaz jeździecki zorganizowany we współpracy ze stajnią „Perspektywa”, występy grup tanecznych, czy sparing w piłkę nożną.

W sobotnie przedpołudnie szkoła tętniła życiem, odbywały się liczne zajęcia i warsztaty ukazujące, jak wygląda kształcenie zawodowe i ogólne w Zespole Szkół w Golądkowie.

W organizację wydarzenia włączyli się również przedstawiciele pracodawców, z którymi współpracujemy. Serdecznie dziękujemy za obecność hotelowi Narvil z Serocka, spółce Green Crops, firmie Mardom oraz przedsiębiorstwu ROLMECH oddział w Winnicy. Chcielibyśmy również podziękować naszym pracownikom oraz uczniom kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy ze sobą współpracować, a przy okazji wspaniale czuć się w swoim towarzystwie.


A tych, którzy nas odwiedzili zapraszamy ponownie w gościnne progi naszej szkoły już wkrótce - rekrutację zaczynamy od 1️⃣5️⃣ maja‼️Więcej zdjęć w linku:

Comments


bottom of page