top of page

II rodzinny "Piknik w kapeluszu"

Doskonała zabawa, świetna atmosfera, piękna pogoda i moc kreatywnych pomysłów na wspólne spędzanie czasu – tak w wielkim skrócie można opisać drugi już rodzinny Piknik w Kapeluszu, zorganizowany przez Zespół Szkół w Golądkowie.

Impreza odbyła się w niedzielę, 26 czerwca i przypieczętowała rozpoczęcie wakacji. Było to wydarzenie niezwykłe, ponieważ pokazało, że aby się dobrze bawić wystarczy towarzystwo innych ludzi i nieograniczona wyobraźnia. Dla najmłodszych zorganizowano malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych, rysowanie kredą, rzuty do celu, grę w unihokeja oraz mnóstwo ciekawych zajęć w kąciku plastycznym. Nieco starszych trudno było odciągnąć od jazdy gokartami i gry w kometkę. Panie (również te najmłodsze) rywalizowały w rzucie kapeluszem na odległość oraz w konkursie na najpiękniejszy kapelusz pikniku, a panowie mogli się wykazać podczas przetaczania opony, wyciskania odważnika, czy przeciągania liny. Nie zabrakło również miejsca dla miłośników literatury, którzy chcieli spędzić czas na kocu, z książką w ręku oraz dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki. Zwieńczeniem imprezy była wspólnie zatańczona belgijka.


Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i wolontariuszom dyrektor serdecznie dziękuje za przygotowanie i prowadzenie II Pikniku w Kapeluszu, a wszystkim którzy odwiedzili nas tego dnia, za wspólną zabawę.

bottom of page