top of page

Podsumowanie I semestru 2018/19 w naszej szkole i obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych

W dniu 25 stycznia 2019 r. odbył się w szkole apel zorganizowany z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych. Spotkanie miało na celu upowszechnienie wiedzy i promowanie wśród młodzieży zasad ochrony danych, rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie bezpiecznego funkcjonowania w dobie szybkiego rozwoju nowych technologii, kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów oraz zwrócenie uwagi rodziców i nauczycieli na istotę ochrony danych osobowych i prawo do prywatności uczniów.

Nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w propagowaniu wiedzy na temat ochrony danych, hasło przewodnie tego dnia nosiło nazwę – „Twoje dane -Twoja sprawa”.

Przez cały tydzień można było poszerzać wiedzę nt. ochrony danych, a to dzięki hasłom, rozwieszonym w wielu miejscach szkoły. Oznaczone zostały również pomieszczenia, gdzie przetwarza się dane uczniów oraz pracowników szkoły, w tym dane szczególnie wrażliwe.

W dalszej części spotkania pani dyrektor Ewa Leszczyńska podsumowała pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019. Gratulowała tym, którzy odnieśli sukcesy i przedstawiła uczniów z najwyższą średnią ocen i 100% frekwencją. UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN: Anna Ostaszewska Monika Orłowska Aleksandra Łysik Ewa Pomaska Karolina Sołtysiak Joanna Szczepanik Piotr Apelski Daria Sokulska Patrycja Kwiatkowska Renata Orłowska Kamil Falkowski Tomasz Kalbarczyk Emilia Rej Dominika Krzyczkowska Kamil Kozłowski Klaudia Włodarczyk Wojciech Markowski Tomasz Chodyna Piotr Orłowski Klaudia Adamczewska Aleksandra Komorowska Kinga Kobylińska Natalia Lisiecka Daniel Ostaszewski Aleksander Śmietana Patryk Kamiński UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ: Monika Orłowska Ewa Pomaska Natalia Jaskulska Martyna Lusa Klaudia Adamczewska Klaudia Fiet Dawid Kacperski

Następnie pani dyrektor zaapelowała do wszystkich o znalezienie bezpiecznego sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Po apelu nadszedł czas na długo wyczekiwane ferie. Za oknami szkoły prawdziwa mroźna zima, więc na pewno wolne dni będą szczególnie udane! A JEŚLI CHCESZ, ZABIERZ ZE SOBĄ NA FERIE NOWOŚCI ZE SZKOLNEJ BIBLIOTEKI!!! PRZYPOMINAMY I ZAPRASZAMY 🙂


Comments


bottom of page