top of page

Rodzinnie, radośnie i słonecznie… Było w Golądkowie…

Rzeczywiście tak było. W piękne słoneczne popołudnie 14 października na terenie szkoły pojawiły się całe rodziny, dzieci i każdy, kto poczuł, że ma ochotę na dobrą zabawę w gronie najbliższych. Organizatorzy – stowarzyszenie Nasza Winnica i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie zaproponowali wiele atrakcji. Najpierw było przedstawienie przygotowane i prezentowane przez teatr Katarynka z Gdańska, następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone do strefy zabaw z animatorami. Część dzieciaków bawiła się z postaciami z różnych bajek, puszczała bańki mydlane i śpiewała piosenki Disneya. Kolejna grupa chętnych tworzyła pocztówkę z Winnicy pod okiem rodziców i sympatycznych opiekunów –bajkowych postaci. W dalszej kolejności wystąpił zespół pieśni i tańca Golądkowo. Występ bardzo podobał się oglądającym, były bisy i oklaski. Po występie Golądkowa zaczęto wręczać nagrody w ogłoszonych wcześniej konkursach: wiedzy o Winnicy i pocztówka z Winnicy. Zarówno w jednym, jak i w drugim konkursie nagród było bardzo dużo, a wręczali je: minister środowiska – Henryk Kowalczyk, dyrektor KOWR – Jacek Malicki, dyrektor szkoły Ewa –Leszczyńska i przedstawiciel stowarzyszenia Nasza Winnica – Robert Wróblewski.

Równocześnie z tym co się działo na sali lub w strefach zabaw, przez całe popołudnie można było degustować potrawy przygotowane przez ZSCKR prezentowane na dolnym korytarzu szkoły. Można też było miło spędzać czas w ogrodzie szkolnym, zwłaszcza, że pogoda była piękna, potrawy z grilla pyszne, a znajomych i sąsiadów do wspólnych rozmów – dużo.

I tak czas upłynął do momentu spotkania z zapowiadaną gwiazdą wieczoru – Łukaszem Zagrobelnym. Na sam koncert przybyło bardzo dużo osób i chyba nikt się nie zawiódł. Były piękne znane piosenki w wykonaniu mocno oczekiwanego gościa. Sam gość okazał się sympatyczny, szybko nawiązał kontakt z licznie zebraną publicznością i spowodował, że czas spędzony w jego obecności minął bardzo szybko.

To była rodzinna, radosna, słoneczna i chyba bardzo udana impreza.


Comentários


bottom of page