top of page

Romantycznie i słodko w Golądkowie…

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski (Aleksander Śmietana, Dominik Rzewnicki, Zofia Pyrkosz, Kacper Sumiła, Wojciech Markowski) pod opieką Wiktora Kałużnego i Eweliny Frączkowskiej –Khadhraoui przygotował kilka ciekawych atrakcji dla społeczności szkolnej. Oprócz poczty Walentynkowej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz koleżankami (Izabela Dołęga, Joanna Szewczak, Klaudia Adamczewska, Maja Zielińska, Anna Ścibiorska) przygotowali humorystyczne przedstawienie „ Czym właśnie jest miłość?”. Celem inscenizacji było pokazanie jak wielkie emocje mogą towarzyszyć miłości i jak różne jest spojrzenie kobiety i mężczyzny na to romantyczne uczucie. Dodatkową atrakcją były Walentynkowe ciasteczka przygotowane przez uczniów z klas gastronomicznych naszej szkoły pod okiem nauczycieli: Izabeli Pniewskiej, Doroty Szymczuk, Edyty Żychowskiej. Wraz z ciasteczkami zapakowane zostały literackie sentencje o miłości. Można powiedzieć, że w naszej szkole, w dniu zakochanych każdy otrzymał „swoją walentynkę”.

Comments


bottom of page