top of page

Uczniowie na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days

23 marca 2018 r. uczniowie klas I i II Technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu wraz z opiekunami panią Izabelą Głaszczką i panią Barbarą Jusińską uczestniczyli w Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

W Halach Ptak Warsaw Expo pokazali się branżowi wystawcy z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali wszystko co potrzebne do przygotowania i pielęgnacji profesjonalnego ogrodu – od projektu, po wyposażenie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć ekspozycję zgromadzoną w 6 tematycznych salonach, w których zaprezentowano wystawy: architektury krajobrazu, małej architektury, ogrodnictwa, techniki ogrodniczej, florystyki, pszczelarstwa.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z różnorodnym sprzętem służącym do pielęgnacji ogrodu. Zdecydowanie największe wrażenie zrobiła Wystawa Bonsai Polskiej Asocjacji Bonsai skupiającą aż 85 okazów oraz ogród pokazowy „Śpiąca Królewna” przygotowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów.

Izabela Głaszczka


Comments


bottom of page