top of page

Wizyta Pierwszej Damy w naszej szkole

W dniu 14 listopada w naszej szkole miała miejsce doniosła uroczystość. Szkołę odwiedziła Pierwsza Dama Agata Kornhauser–Duda w towarzystwie Wicepremiera Henryka Kowalczyka, minister Anny Gębickiej i ministra Janusza Cieszyńskiego. Pani prezydentowa przybyła, by zainaugurować projekt „Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich”, realizowany przez „Edukację Bez Barier – Fundację Na Rzecz Rozwoju Edukacji w Polsce” we współpracy z Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Niezwykle ciepło i serdecznie zwróciła się do zgromadzonych na sali, następnie skierowała się do stoisk przygotowanych przez Koła Gospodyń.

Pani Prezydentowa uczestniczyła też w spotkaniu z dyrekcją szkoły.

Atmosferę wydarzenia oddają zdjęcia ze spotkania, do których Pierwsza Dama chętnie pozowała.


Comments


bottom of page