top of page

Wizyta zawodoznawcza

Uczniowie klasy pierwszej technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki odwiedzili firmę EMPRA w Winnicy. Była to pierwsza wizyta u pracodawcy, który jest patronem tej klasy. Chłopcy zapoznali się z zakresem działalności firmy i poznali jej strukturę.

EMPRA jest jedynym w Polsce przedstawicielem hiszpańskiej firmy Ramon – producenta pakowarek próżniowych oraz maszyn do przetwórstwa mięsa. Ramon produkuje maszyny już od 1957 roku. Swoje przedstawicielstwa posiada w 54 krajach na całym świecie. 50-cio letnie doświadczenie w produkcji urządzeń sprawia, że firma ma kilkadziesiąt tysięcy zaufanych klientów na wszystkich kontynentach świata. Doceniają oni wysoką jakość wykonania maszyn i ich niezawodne działanie.

Przez najbliższe 4 lata nasi uczniowie będą zdobywali wiedzę i umiejętności pod patronatem firmy EMPRA. W ramach podpisanego w kwietniu br. porozumienia patron zobowiązał się między innymi do umożliwienia odbywania zajęć praktycznych oraz staży wakacyjnych w firmie oraz ufundowania stypendium dla ucznia osiągającego najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych.


bottom of page