top of page

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2021/2022 - Gratulujemy!

W dniu 05.10.2021 r. w ZS CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory zostały zorganizowane i przeprowadzone przez komisję wyborczą, w skład której wchodzili nauczyciele: Pani Anna Osowiecka i Pani Magdalena Stępniewska (dotychczasowa opiekun Samorządu Uczniowskiego) oraz obecni członkowie Samorządu Uczniowskiego - Wojciech Markowski, Amelia Abramczyk, Amelia Burska. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w której kandydaci przygotowali prezentacje multimedialne zawierające program wyborczy.


W przeprowadzonym głosowaniu tajnym większością głosów nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Bartłomiej Sielski z klasy III BT, zastępcą zaś została Amelia Abramczyk z klasy 3 R4H. Pozostałe osoby, które zakwalifikowały się do Prezydium Samorządu Uczniowskiego to: Łukasz Górecki z klasy III B4, Mateusz Szmit z klasy II BT oraz Aleksandra Górecka z klasy I BT.


Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy samych dobrych decyzji, które pozytywnie wpłyną na rozwój naszej szkoły.

Anna Osowiecka
Σχόλια


bottom of page