top of page

XII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

9 grudnia 2013 roku o godz. 9.00 w Zespole Szkół w Golądkowie odbył się I etap – eliminacje szkolne XII Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej. Organizatorem konkursu jest Wydział Nauk Stosowanych Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej z siedzibą w Siedlcach.

Tematyka konkursu obejmuje zagadnienia z zakresu: ekonomii, zarządzania, polskiego rynku finansowego, problematyki europejskiej.

W tym etapie udział wzięło 10 uczniów naszej szkoły, którzy rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół naszego regionu, rozwiązując zadania testowe i opisowe.

Przebieg I etapu nadzorowała Komisja Szkolna powołana przez Dyrektora Szkoły w składzie: przewodnicząca komisji – Aneta Wierzbicka wicedyrektor szkoły, członkowie komisji: Eliza Dembe-Stańczak kierownik praktycznej nauki zawodu i Marianna Buźniak koordynator etapu szkolnego.

Damian Sadowski – uczeń klasy drugiej Technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu został zakwalifikowany przez Główną Komisję Konkursową, po weryfikacji prac, do II etapu.

Wszystkim uczestnikom XII edycji konkursu dziękujemy za udział a Damianowi życzymy sukcesów w ekonomicznych potyczkach 17.01.2014r. w Siedlcach.

Marianna Buźniak


image003

Comentários


bottom of page